آزمون استخدامی

#آزمون_استخدامی
join👉 @niniperarin
یک شرکت بزرگ قصد استخدام تنها یک نفر را داشت. بدین منظور آزمونی را برگزار کرد که تنها یک پرسش داشت. پرسش این بود:
شما در یک شب بارانی سرد در حال رانندگی از خیابانی هستید. از جلوی یک ایستگاه اتوبوس در حال عبور کردن هستید. سه نفر داخل ایستگاه منتظر اتوبوس هستند.
❤یک پیرزن که در حال مرگ است.
💙یک پزشک که قبلا جان شما را نجات داده و مدیونش هستید!
💜یک نفر که در رویاهایتان آرزوی ازدواج با او را دارید!
شما می توانید تنها یکی از این سه نفر را برای سوار نمودن انتخاب کنید. کدامیک را انتخاب خواهید کرد؟ دلیل خود را بطور کامل شرح دهید.
بی شک هر پاسخی دلیل خاص خودش را دارد. از طرفی پیرزن در حال مرگ است، شما باید او را نجات دهید هر چند ممکن است بگویید او خیلی پیر است و به هر حال خواهد مرد! از طرف دیگر شما باید پزشک را سوار کنید زیرا او قبلا جان شما را نجات داده و این فرصتی است که میتوانید محبتش را جبران کنید. اما شاید هم بتوانید بعدا جبران کنید؛ از طرفی هم شما باید شخص مورد علاقه تان را سوار کنید زیرا اگر این فرصت را از دست بدهید ممکن است هرگز قادر نباشید مثل او پیدا کنید!
از دویست نفری که در این آزمون شرکت کردند، تنها شخصی که استخدام شد دلیلی برای پاسخ خود نداد. او نوشته بود:
سوئیچ ماشین را به پزشک میدهم تا پیرزن را به بیمارستان برساند و خودم به همراه همسر رویاهایم زیر باران منتظر اتوبوس میمانیم. پاسخی زیبا و سرشار از متانتی که ارائه شد گویای بهترین پاسخ است و مسلما همه میپذیرند که پاسخ فوق بهترین پاسخ است اما هیچکس در ابتدا به این پاسخ فکر نمیکند. زیرا ما هرگز نمی خواهیم داشته ها و مزیت های خودمان را (ماشین) (قدرت) (موقعیت) از دست بدهیم. اگر قادر باشیم خودخواهی ها، محدودیت ها و مزیت های خود را از خود دور کرده یا ببخشیم گاهی اوقات می توانیم چیزهای بهتری به دست بیاوریم…
join👉 @niniperarin