کوکب خانم ورژن جدید

🔴کوکب خانم ورژن جدید😔👌
join👉 @Niniperarin
کوکب خانم زن بی سلیقه و کثیفی است. او چند سالی است که نمیتواند خانه تکانی کند. آرتروز و پادرد امانش را بریده است. اخیرا به دکتر مراجعه کرده ولی دکتر گفته که تنها راه درمانش این است که عباس آقا برایش بمالد! اما دکتر خبر ندارد که عباس چند سال پیش با پراید صفری که تازه خریده بود با قطار تصادف کرد و مرده! چون ترمز پرایدش نگرفته بود. حتما عباس پیش خودش فکر میکرده که ریز علی شاید قطار را نگه داشته باشد. اما ریز علی لباسی برای پوشیدن نداشته که آنرا آتش بزند.
کوکب خانم بارها به حسنک گفته بود که او را به شهر ببرد و برای پاهایش چاره ای بیاندیشد. اما حسنک چندسالی است که دیگر اسیر پرونده های اختلاس شده و کاری از دستش بر نمی آید. کبری عروس کوکب خانم هم نمیتواند همراهش به درمانگاه برود! چون کبری همیشه گرفتار است و از وقتی ازدواج کرده، دستش به بارداری بند است. کبری هر بار که باردار میشود، سقط جنین میکند! دکتر گفته همه اش به خاطر امواج و پارازیت هاست!
چند وقت پیش پتروس برای عیادت به سراغ کوکب خانم آمده بود. او حالا کاملا بیکار و علاف است. چون تمام رودخانه ها و دریاچه ها خشک شده و آبی پشت سدها نیست که از سوراخ بیرون بزند! او گفت حتی همه ی سوراخها را هم دزدیده اند و هرچه گشته حتی یک سوراخ مناسب پیدا نکرده تا انگشتش را در آن فرو کند و جان مردم را نجات دهد!
چوپان دروغگو با دروغ و فریب خودش را در دل دختر کوکب خانم جا کرده و حالا داماد او شده و کسب و کار خوبی راه انداخته. گوشت خر را به دروغ جای گوشت گوسفند و گوساله، آن هم به قیمت طلا به مردم میفروشد. اما او دیگر با کوکب خانم رفت آمدی ندارد، چون به نظرش کوکب خانم آدم بی سلیقه و کثیفی است و در شأن او که قبلا خر سوار میشده و حالا پورشه سوار میشود نیست.
در همسایگی کوکب خانم،خانواده هاشمی زندگی میکنند. همسر آقای هاشمی در صف گوشت یخی کوکب خانم را دیده و به او گفته که آنها از کارزون به تهران آمده اند تا شاید مریم و علی کاری در تهران پیدا کنند!!! هوای آلوده ی تهران آقای هاشمی را بیمار و بیمارتر کرده است. آقای هاشمی پولی را برای خرید خانه در یک موسسه مالی سپرده کرده بوده که آن موسسه پولش را خورده و پس نمیدهد. برای همین خود آقای هاشمی هم بعد از بازنشستگی ناچارست روی اسنپ کار کند تا گوشه ای از مخارج خانواده اش و اجاره خانه اشان را بتواند پرداخت کند. امسال برای عید حتی یک عدد نخود هم نتوانسته بخرد! خوشبختانه خانه اشان آیفون تصویری دارد و مجبور نیستند در را روی کسی باز کنند.
کوکب خانم این روزها خانه تکانی نمیکند. چون اگر حتی بخواند نان و پنیر و تخم مرغ جلو مهمان هایش بگذارد، از پس عیدی و مخارج آن بر نمی آید چه برسد به لازانیا و غذاهای امروزی. کوکب خانم زن بی سلیقه و کثیفی است که تازه فهمیده درد او در مقایسه با دردهای دیگران چیزی نیست. او همچنان توصیه دکتر را به همه میکند: “بمالید تا خوب شود”
#علا_آزاد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *